Pril Ankaralı hanımları Açelya Akkoyun ile buluşturdu

Pril Roadshow etkinliği kapsamında farklı şehirleri ziyaret eden Pril’in üçüncü durağı Ankara oldu.  Marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte Yenimahalle’deki Ankamall AVM’de Ankaralılarla buluşan Pril, burada hamarat hanımlarla birlikte çeşitli etkinlikler gerçekleştirirken aynı zamanda sürpriz hediyeler de dağıttı.

Daha sonrasında ise Pril, Ankaralı blogger’ları Açelya Akkoyun ile Crowne Plaza’da buluşturdu. Ankaralı blogger’lar da böylece Açelya Akkoyun ile tanışma ve sohbet etme fırsatı yakalamış oldu.

Pril Hakkında;

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2014 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,6 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.