3. Marka Festivali 13-14-15 Aralık 2017 ATO Congresium’da

Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Ankara Marka Festivali, 13 – 14 – 15 Aralık 2017 tarihlerinde ATO Congresium’da ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.“Yaratıcılık” temasından hareketle “Yaratıcılıkta Yeni Yollar, Yeni Yönler, Yeni Yöntemler” mottosu ile gerçekleştirilecek Ankara Marka Festivali, bu yıl da alanında uzman yerli ve yabancı isimleri konuşmacı olarak ağırlayacak.

 Konuşmacılar arasında THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Havas Worldwide Kurucusu Mercedes Erra, Gülen Örgütünün Dünya çapındaki faaliyetlerini Türkiye Cumhuriyeti adına araştıran hukuk şirketi Amsterdam & Partners’ın Kıdemli Ortağı Robert Amsterdam, GS Kulübü Başkanı Dursun A. Özbek, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sanat dünyasından Kenan Doğulu, Şahan Gökbakar, Mustafa Sandal’ın yanı sıra birçok önemli isim, ilham veren hikayelerini dinleyicilerle paylaşacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberKadın Aklı Erkek Aklı
Sonraki HaberSwissotel Ankara Yılbaşı 2018 Programı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.