Günbatımı Dinletileri İkinci Etkinliğiyle Devam Ediyor

Bilge Aydemir, Hayal Olcay, Nazlı Ertuğrul, Şeref Tokkaya, Seda Özbulut, İnci Ertuğrul, Mehmet Ali Ertuğrul, Ahmet Zileli, Nuray Günal, Deniz Gözlüklü, Sema Coşkun,

Kolejli İş İnsanları Derneği (KİD) tarafından organize edilen ve ilk etkinliğiyle yüzlerce sanatsevere keyifli zamanlar yaşatan KİD Günbatımı Dinletileri’nin ikincisi; 27 Temmuz Cuma günü, saat 19.30’da Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda yeniden Ankaralıların karşısına çıkıyor.

Konsept olarak, günün geceye dönüşme saatlerine denk gelen ve günbatımının görsel şölenine benzersiz müzik tınıları eklemeyi amaçlayan dinletiler serisi, şehrin çeşitli bölgelerinden gelen yüzlerce müzikseveri aynı noktada buluşturmayı amaçlıyor.

İkinci Etkinliğin Teması: Popüler Klasikler

Her dinletinin farklı temalarda kurgulandığı etkinlikler serisinin 27 Temmuz’daki ikinci durağında Popüler klasik parçalar yer alıyor. 20.07’de günbatımının yaşanacağı konserde Kemanda Püren Üstün, Viyolada Pınar Bayer, Viyolonselde İpek Gürel sahne alacak ve etkinlik 20.30 sularına dek sürecek.

İkinci etkinliğine ICRO Coating with Innovation sponsorluğunda devam edecek olan dinletiler serisine katılım ücretsiz olacak. Sanat ve spor camiasının yanı sıra cemiyetin önde gelen isimleri bu etkinlikte yerini alacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkaralı Müzikseverler Günbatımı Dinletilerinde Buluştu
Sonraki HaberŞiir Tiyatrosu Gösterisi: Dilin Müziği
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.