Ankara Dizileri Arasında Başlayan Bir Aşk Daha Mutlu Sona Erdi

Beni Affet dizisinde Leyla karakterini canlandıran Hazal Filiz Küçükköse ile Deniz Yıldızı dizisinin Özgür’ü Tuan Tunalı evlendi.

Uzun süredir birlikte olan genç çiftin Ramada Plaza Hotel’de düzenlenen düğün davetinde çok heycenlı oldukları gözlerden kaçmadı.

Düğüne çiftin çok sayıda oyuncu arkadaşı da katıldı. Daha önce nikahı kıyılan ve konuklarıyla düğün yemeğinde buluşan Tuan Tunalı ve Hazal Filiz Küçükköse, konuklar huzurunda nikahı tekrar canlandırdı.

Çiftin mizansen nikahını Deniz Yıldızı oyuncularından İlay Tiryaki kıydı. Şahitliklerini ise Koray Keser, Cantuğ Turay, Emre İyidemir, Bergüzar Demiroğlu, Duygu Ayhan ve Nazlı Ciga yaptı.

Tuan Tunalı nikah merasiminin ardından eşi Hazal’ı öptü. Hazal ise daha sonra evlenme cüzdanını sallayarak sevinç nidaları attı.

Yeni evli çiftin ilk dans için tercihleri ise Garou’nun “Belle” şarkısı oldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberCebeci İnönü Stadı’ndan Köşke Taş Taşındı
Sonraki HaberPara… Para… Para…
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.