TeknoSA İndirim Çadırı Ankamall’de

Türkiye teknoloji perakendeciliği lideri TeknoSA, birçok üründe kaçırılmayacak indirimlerin tüketicilere sunulduğu ‘TeknoSA İndirim Çadırı’nı Ankara Ankamall AVM’de açtı.

Bir ay boyunca açık kalacak TeknoSA İndirim Çadırı’nda bilgisayardan telekom ürünlerine, elektronik ve beyaz eşyadan giyilebilir teknolojilere binlerce ürün, %70’e varan indirimler ve avantajlı fiyatlarla teknoloji severler ile buluşacak.

Herkes için Teknoloji felsefesi ile Türkiye’nin 81 ilindeki tüketicilere en yeni teknolojileri, en uygun fiyatlarla ulaştıran TeknoSA, teknoloji severler için fırsat çadırı kuruyor. 24 Ağustos’a Ankara Ankamall AVM’lerinde kurulacak olan ‘TeknoSA Fırsat Çadırı’nda yüzlerce farklı markanın binlerce teknoloji ürününe çok uygun fiyatlarla ulaşma imkanı sunuluyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAret Vartanyan Cepa’da
Sonraki HaberDubai dünyanın en uzun kapalı kayak pistini çöle getiriyor
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.