ANKAmall’de Büyüleyen Şov

Ankara’nın gözde alışveriş merkezlerinden ANKAmall, bu hafta sonu İngiliz şov grubu Spark’ın ışıklı davul gösterisine ev sahipliği yaptı.

Işık saçan enstrümanlarıyla interaktif bir gösteri sunan grup, Ankara’da ilk kez seyirciyle buluştu. Beş gizemli karakterden oluşan gösteride canlı müzik ve led ışıkların dansıyla büyüleyici bir şov sergilendi.

Grubun beyaz kostüm ve makyajlarıyla etkileyici bir görünüme sahip olan dansçıları, ANKAmall katlarını gezerek adeta şenlik havası yaşattı. Hareket halindeki gruba eşlik eden ANKAmall ziyaretçileri, gösteriyi tempo tutarak izledi. Etkileyici davul ritimleri, dinamik koreografi, ışıklandırma, müzik, tiyatro komedi ve dansın harmanlandığı gösteri Ankaralılara unutulmaz bir hafta sonu yaşattı. 7’den 70’e herkesin ilgisini toplayan grup, minik ziyaretçileri de gösteriye dahil ederek interaktif bir şov sergiledi.

PAYLAŞ
Önceki Haber‘Şapkadan Lezzet Çıkaran Şefler Buluşması’ Ankara’da Düzenlendi
Sonraki HaberÖDÜLLÜ FİLMLER ANKARA’DA
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.