VANS’TEN ANKARA’YA İLK MAĞAZA

Amerika’nın kaykay kültürü mirasını temsil eden Vans, Ankaralıların buluşma noktası Ankamall AVM’de yeni mağazasının kapılarını 1 Ağustos tarihinde Vans Türkiye Kaykay Takımı’yla açacak.

Kaykay takımının eğlenceli gösteriyle ziyaretçilerini karşılayacak olan marka, keyifli bir alışveriş deneyimi sunacak. Kaykay sporuna tutkuyla bağlı, en iyi kaykacılar arasında gösterilen Cenk Kulioğlu, Can Uzer, Yiğit Akbıyık, Ali Osman Ensar ve Alper Çanakçı’dan oluşan Vans Türkiye Kaykay Takımı, mağazada adrenalin dolu bir gün yaşatacak.

Sokak ruhunu orijinal ayakkabı tasarımlarında bir araya getiren Vans, Ankamall AVM’de ferah atmosferine enerji getirecek. Etkinlik sırasında markanın imzası olan waffle tabana gönderme yapılarak konuklara minik wafflelar ikram edilecek.

100 m2 alanda hizmet veren mağaza, özel açılışta taze meyve suları ve DJ performansıyla da gün boyunca ziyaretçilerin ilgisini çekecek. Merkezi lokasyonu sayesinde tutkunlarının en özel buluşma noktası haline gelecek olan yeni mağaza, kadın, erkek ve çocuk koleksiyonlarıyla 7’den 70’e herkesin vazgeçilmezi olacak.