Numnum Filistin Hızlı Başladı

19 Mayıs 2012 Cumartesi günü kapılarını Ankaralılara açan Numnum Filistin, yeni bir mekan olmasının da etkisiyle Ankaralılar’dan büyük ilgi görüyor. Büyük bir terasa ve ön bahçeye sahip olan mekan Eat’n Joy’un iyi kullanamadığı ön bahçeyi optimum şekilde kullanmış. Mekanın ilk konukları arasında yer alan Karacaoğlu Baklavaları’nın sahibi Fatih Karaca “Ankara teşekkür etmeli, başta Murat Börekçi ve Börekçi AŞ İdareci ve çalışanları olmak üzere, emeği geçen mimari ve uygulama ekiplerine teşekkürler” diyerek mekana olan beğenisini ortaya koyuyor.

Açılışının 4.gününde saat 11:30 civarında gitme şansı bulduğumuz mekan henüz ilk konuklarını ağırlamaya başlıyordu. Hafta içi gidecekler için belirtelim servis başlama saati 12:00 olarak belirlenmiş. Yemeklerimizin servis edilmeye başlandığı 12:10’da mekana büyük bir müşteri akını başladı ve ön bahçe tamamen doldu ve yeni gelen müşteriler iç mekana alınmaya başladı. Yemekler oldukça lezzetliydi fiyatlar ise genel anlamda Filistin ortalamasında ve bazı seçeneklerde ortalamanın üzerinde diyebiliriz. Birçok mekanı kapsayan detaylı menü incelememiz çok yakında yine bu sayfalarda olacak. Numnum Filistin üzerinde çok emek harcanmış bir mekan, umuyoruz Ankaralıları hizmet kalitesi ile de mutlu ederek her zaman ilgiyi üstünde tutmayı başarır.

PAYLAŞ
Önceki HaberBig Chefs Filistin İran Caddesi yolunda
Sonraki HaberÖzgün 30 Mayıs’ta Q’BA’da
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.