Big Chefs Filistin İran Caddesi yolunda

Big Chefs Filistin şubesi’nin İran cadddesi’ne taşınacağını daha önceki haberlerimizde duyurmuştuk. Yaklaşık 2 haftadır Big Chefs’in yeni binasında ki tadilatlar devam ediyor ve sona yaklaşılmış durumda. Diğer yandan Filistin’de ki şube’de de taşınma telaşı başladı. Mekan hizmete kapalı durumda ve mekan içindeki eşyalar yeni binaya taşınıyor. Filistin Caddesi’ne ilk önce Home Store’da yer alan mekanıyla daha sonrasında ise Evliyagiller’e ait villa’da ki başarısıyla büyük bir canlılık getiren ve bir çok mekanında açılmasına vesile olan Big Chefs yeni binasında da Ankara’nın en iddialı mekanlarından olacağa benziyor. İran Caddesi ile Turan Emeksiz sokağın tam köşesinde yer alan yeni Big Chefs özellikle manzarası ile birçok Ankaralı’nın beğenisini kazanacak. Yeni Big Chefs’in 7 ila 10 gün içerisinde hizmete girmesi bekleniyor.

Güncelleme: Bigchefs Genel Koordinatörü Tolga Terzi yaptığı açıklamada, Yeni mekanı hafta sonuna yetiştirmeye çalıştıklarını ve büyük ihtmal ile Ankaralılar’la buluşacağını söyledi.

PAYLAŞ
Önceki HaberHot Night 25 Mayıs’ta Escape’de
Sonraki HaberNumnum Filistin Hızlı Başladı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.