Big Chefs One Tower AVM’de

Big Chefs One Tower AVM’de

Farklı tarzı, sıcak atmosferi ve özel lezzetleriyle ünü ülke dışına yayılan Big Chefs One Tower AVM ’de kapılarını açtı.

Açılışta, Big Chefs markasının kurucusu Gamze Cizreli, İTO Yatırım ortaklarından Ahmet Pelit, One Tower AVM Big Chefs İşletmecisi Pınar Pelit ve çok sayıda davetli katıldı.
Ankara’dan başladıkları Big Chefs yolculuğunda bugüne kadar önemli başarılara imza attıklarını kaydeden markanın kurucusu Gamze Cizreli, ‘en güzel’ şubelerinin açılışını One Tower AVM’de yaptıklarını ifade etti.
Tavan yüksekliğinden, ferah camlara; konumundan, cephe genişliğine kadar mekanın tüm detaylarını çok beğendiğinin altını çizen Cizreli, “Samimi ortamımızın yanı sıra Big Chefs’i Big Chefs yapan en önemli özelliklerimizden biri Türk mutfağına sahip çıkıyor olmamız. Yerel lezzetlerimizi batı dokunuşlarıyla harmanlıyoruz. Yeni şubemiz ise bence şimdiden en güzel Big Chefs oldu” dedi.

İşletmeci Pınar Pelit ise yaklaşık 4 ay boyunca gece gündüz çalıştıklarını ancak bu yoğun çalışmanın karşılığında içlerine sinen, misafirlerin keyifle zaman geçirebilecekleri, buluşma noktası olacak bir mekan oluşturmayı başardıklarını belirtti.

One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni hayata geçiren İTO Yatırım’ın ortaklarından Ahmet Pelit de Big Chefs’in konumuyla da dikkati çektiğini kaydederek, şunları söyledi:
“AVM’nin en güzel yerlerinden biri olduğu için burayı çok beklettik. Çok sayıda farklı alternatifi eledikten sonra, Ankara’nın yeni merkezlerinden One Tower AVM’nin Big Chefs’le çok iyi bir ikili olacağını, birbirlerine çok yakışacağını düşündük. Ankara’dan çıkan en özel markayı, Ankara’nın en özel AVM’siyle bütünleştirdik.”

Big Chef Gamze Cizreli tarafından ilk olarak Filistin Caddesi’nde eskiden Home Store’un hizmet verdiği binada açılmıştı. Daha sonrasında ise markanın daha çok tanınmasını sağlayan yine Filistin Caddesi ile Reşit Galip Caddesi’nin birleşiminde bulunan Evliyagil villası’na taşınan mekan burada büyük ses getirmiş, Saruhan Tan ortaklığıyla güçlenen marka, yeni şubeleri ve yatırımlarıyla yurt içi ve yurt dışı toplam 36 şubeye ulaşan büyük bir grup haline geldi.

bigchef-one-tower-gamze-cizreli-ahmet-pelit-seher-pelit-pinar-pelit-ipek-pelit-2

YORUM YOK