Numnum Filistin’de İnşaat başladı

Numnum tarafından devralınan Eat’n Joy Filistin Temmuz 2011’de kapılarını kapatmıştı. O günlerden itibaren başladı başlayacak denilen inşaat işleri resmi işlemlerin uzamasından dolayı bir türlü başlayamamış ve Numnum sezon başlangıcına yetişememişti.

Yaklaşık 6 ay geçmesinin ardından Filistin Caddesi’nde hizmet verecek olan Numnum’ın inşaat işleri başladı. Yapılacak değişikliklere göre 1.5 ila 3 ay sürmesi beklenen tadilatlar sonrası Ankaralılar Numnum ile buluşacak. Mekan konumu ve terası itibari ile Ankara’nın en güzel mekan yerlerinden biri olan Numnum Filitin’in açılışından itibaren büyük ilgi çekmesi bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberYılbaşı Gecesinden 1500 Fotoğraf Foto Galeri’de
Sonraki HaberGülay Yüksek Resim Sergisi 10 Ocak’ta
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.