Kitchenette Kapandı! Mekana Ünlü Bir Marka mı gelecek?

Filistin Caddesi’nde hizmet veren Kitchenette geçtiğimiz günlerde kapılarını kapattı.

Gaziosmanpaşa’da hizmet veren The Doors grubu bünyesinde ki Kitchenette kapılarını Ankaralılara kapattı. Son zamanlarda eski popülaritesinden uzak kalan mekan son gezi olaylarında Doğuş grubuna karşı oluşan tepkinin etkisiyle de işlerinde büyük düşüş yaşadı.

Geçtiğimiz hafta kapılarını kapatan Kitchnette nin buldunduğu bina, sektör tabiriyle Ankara’nın en güzel dükkanlarından biri olarak görülüyor. Yüksek tavanı, müstakil bina olması ve bahçesiyle birçok işletmecinin hayalindeki mekan tasvirine uyan binanın devir olarak mı tekrar kiralanacağı yoksa direkt olarak mı kiralanacağı halen soru işareti. Duyumlara göre Kitchenette mekanı İstanbul’dan ünlü bir markaya devretmek istiyor. Diğer yandan mekan ile ilgilenen Ankaralı işletmeciler de direkt olarak kiralayabilmenin yollarını arıyor. Mekan ile ilgili son haberler yine AnkaraSosyete.com da olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberBeyaz Mucize;Yoğurt
Sonraki Haber21 Haziran Fotoğrafları Galeri de
AnkaraSosyete
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.