‘Pepsi ile Pek Yakında Setteyim’ Yarışması Sonuçlandı

‘Pek Yakında’ filminin ana sponsoru Pepsi, benzeri Hollywood yapımlarında gerçekleştirilen bir yarışmayı Türkiye’de ilk kez düzenleyerek, yeteneğine güvenenlere filmde rol alma şansı sağladı. Birbirinden eğlenceli 2 bini aşkın videonun gönderildiği yarışmanın finalinde filmin yönetmeni Cem Yılmaz tarafından seçilen ‘Baturay Özdemir’ ve ‘Cankut Kaan Bolat’, son anda oyuncu kadrosuna katıldı. Cem Yılmaz, konuk oyuncuları film setinde karşılayarak her zamanki neşeli haliyle heyecanlarını azaltırken, şanslı oyuncular unutulmaz bir gün yaşadılar.

 

Yarışmaya katılanlar, G.O.R.A. filminde yer alan “Ateş Başı” sahnesini kendi imkânları ve yaratıcılığı ile yeniden çekerek, www.pepsiylepekyakindasetteyim.com adresine gönderdi. Çok yoğun ilgi gören yarışmaya toplam 2 bin 392 video gönderildi. Yarışma sayfası ise iki hafta boyunca yaklaşık 1 milyon 273 bin kez görüntülendi. Filmin yönetmeni Cem Yılmaz, halka açık oylama ile en çok beğeni toplayan 10 video arasından, filmde rol alacak iki yetenekli ismi belirledi. Yarışmaya Ankara’dan katılan Baturay Özdemir ve Cankut Kaan Bolat, ‘Ateş Başı’ sahnesini başarıyla oynayarak, filmin yönetmeni ve ekibin gözüne girmeyi başardı. İki genç, yetenekleriyle Türkiye’nin ünlü sanatçılarıyla aynı filmde rol alma şansına sahip oldu.

 

İstanbul’daki ‘Pek Yakında’ setine gelen iki talihli, büyük bir heyecanla çekimlere katıldı. Cem Yılmaz, Özdemir ve Bolat’a seti gezdirerek, çekimler hakkında bilgi verdi; esprileriyle iki konuk oyuncuya unutulmaz bir gün yaşattı. Oyunculuğa ilgi duyan Özdemir ve Bolat tüm ekipten oyunculukla ilgili tüyolar aldı ve sette benzersiz bir deneyim edindi. Finale kalan diğer 8 yetenekli katılımcı da film setine konuk oldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberGary Hunt’un Peş Peşe İkinci Zaferi
Sonraki HaberBir Damacana Da Sen Kap
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.