Geçmişe Dönüş AnkaraSosyete.com 1. Yıl Partisi Süleyman Nazif Ozan Doğulu

Geçmişe Dönüş AnkaraSosyete.com 1. Yıl Partisi Süleyman Nazif Ozan Doğulu

AnkaraSosyete.com’un henüz ilk yılı ve 1.yaş günü partisi, bugün Kite olarak Güvenlik Caddesi’nde hizmet veren o zaman ki adıyla Süleyman Nazif’te düzenleniyor. DJ Seti başında o zamanlar müzisyen olarak çok iyi tanınan ancak DJ olarak yeni yeni o tarihlerde alışmaya başladığımız Ozan Doğulu var.

Tarihler 2003 yılının Mart ayını gösteriyor dile kolay tam 12 sene geçmiş üstünden. Ozan Doğulu çok güzel bir set çıkarıyor ve mahşeri kalabalıkla birlikte kesilen 1.yıl pastasıyla gece sona eriyor.

Önceki HaberDemet Akalın – Ders olsun Gökhan Koşar Version
Sonraki HaberSeğmenler Parkı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK