Next Level Weekend By Maxmara’dan Yeni Sezon Daveti

Weekend By Maxmara , Next Level AVM’deki mağazasında bir etkinlik düzenledi. Yeni sezon ürünlerinin tanıtıldığı etkinliğe Başkent’in seçkin simaları katıldı. Farklı ürünlerin yer aldığı mağazanın yeni sezon koleksiyonu ilgi çekti. Geri dönüştürülebilen pet şişelerden elde edilen ve enerji tasarrufu sağlayan özel bir iplikten üretilen kumaşlar konuklar tarafından çok beğenildi. New life adı verilen bu iplikler kimyasal kullanılmadan, tamamen mekanik yollarla elde edilirken su ve enerji tasarrufu da sağlıyor.
Yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de bulunan İtalyan tekstil markası Weekend by MaxMara ile aynı bünyede yer alan Marina Rinaldi de aynı gün yeni sezon ürünlerini tanıttı. Weekend by MaxMara’dan çıkan konuklar diğer mağazayı da ziyaret etti.

PAYLAŞ
Önceki HaberHerkes Kitap Okuyacak
Sonraki HaberTatilde Yurtdışına Gitmek İsteyen Bu Kitabı Okumasın
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.