“Picks by Pros/Chefs” kapsamında ünlü şef Yağız İzgül Crate and Barrel’da

Türkiye’nin ünlü şeflerinden Yağız İzgül’ün seçimleri, 1 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında tüm Crate and Barrel mağazalarında! İzgül, Mayıs ayında Crate and Barrel’ın Ankara Next Level mağazasında, Haziran’da ise Zorlu Center’da gerçekleştireceği workshop’ta yemek tutkunları ile buluşuyor.

Mutfaklara şıklık ve lezzet getirecek narenciye sıkacağı, smoothie blender ve waffle makinesinden, yemek yapımına pratiklik katan OXO markalı ürünler, hamburger presi, deniz ürünleri makası ve patlamış mısır tenceresine kadar Crate and Barrel’ın geniş ürün yelpazesinden 96 adet ürün seçen Yağız İzgül, favori ürünlerinin mağazalarda sergileneceği Mayıs-Haziran aylarında 2 farklı workshop’a da ev sahipliği yapacak. 7 Mayıs Cumartesi günü Ankara Next Level AVM’de ve 4 Haziran Cumartesi günü Zorlu Center AVM’de gerçekleştirilecek workshop’larda Yağız İzgül, katılımcılarla lezzetli tariflerini paylaşacak.

Gerçekleşecek workshop’ta Yağız İzgül’ün lezzetli tariflerini tadacak olan katılımcılar, aynı zamanda İzgül’ün ‘Picks by Pros/Chefs’ projesi kapsamında seçtiği ürünleri kullanarak hazırladığı tariflerden oluşan tarif kitapçığına da sahip olarak kendi sofralarına da lezzet katacak.

‘Picks by Pros/Chefs’ projesi kapsamında Yağız İzgül’ün seçimleri, 1 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinyePark ve Ankara Next Level AVM mağazalarının yanı sıra, www.crateandbarrel.com.tr adresinde mutfak ve sofralar için ilham kaynağı olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberDün akşam elektirikler neden kesildi?İşte nedeni
Sonraki HaberKarayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı 26-28 Mayıs Congresium
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.