Nebahat Çehre, Oylum Talu Ve Kürşat Başar Next Level’da

Next Level Alışveriş Merkezi, “ Konumuz Kadın” isimli söyleşi ile kadınların hayranlıkla takip ettiği ünlü oyuncu Nebahat Çehre, kadınları en iyi anlayan yazar olarak bilinen ve aynı zamanda müzisyen kimliği ile de ön plana çıkan Kürşat Başar ve ekranların sevilen sunucusu Oylum Talu’yu Ankaralı sevenleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde buluşturuyor.

Kadınlar Günü sebebi ile bir araya gelecek olan ünlü isimler kadının toplumdaki yeri üzerine bir söyleşi gerçekleştirecekler.
Oylum Talu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek söyleşide Nebahat Çehre Başkent’li kadınların sorularını cevaplarken, Kürşat Başar canlı saksafon performansı ile etkinliğe renk katacak.

Ayrıca 6-7-8 Mart tarihlerinde Next Level AVM’de kadınlara özel alışveriş kampanyası gerçekleştirilecek. Aynı gün içerisinde tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan kadın ziyaretçiler birbirinden keyifli ve şık hediyelerin sahibi olacaklar.

PAYLAŞ
Önceki HaberCrocs Ankara Ankamall AVM’de Açıldı!
Sonraki Haber“Her Ses Bir Nefes” Bilkent’te
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.