ANKAmall’dan Kadınlara “Şişsiz Örgü” Atölyesi

Ankara’nın en büyük alışveriş merzkezlerinden ANKAmall, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ne özel bir örgü atölyesi düzenliyor.

Her yıl kadının toplumdaki önemine vurgu yapmak için çeşitli etkinliklerle kutlanan Kadınlar Günü’nde ANKAmall ziyaretçisi kadınlar Şişsiz Örgü Atölyesi’ne katılarak şiş kullanmadan örmeyi öğrenecek.

Atölye bitiminde örülen atkılar ise ANKAmall’un kadınlara hediyesi olacak. Kadınlar, sihirli elleriyle hiçbir araca gerek kalmaksızın rengârenk iplerle sadece ellerini kullanarak kendileri ya da sevdikleri için atkı örecek.

Öğretmen eşliğinde gerçekleştirilecek örgü atölyesinde yaratıcılıklarını kullanan kadınların keyifli zaman geçirmeleri amaçlanıyor. Kadınlar bu farklı etkinlikte, üretkenliklerini sergileme imkanı bulacak.

Kadınlar gününe özel olarak düzenlenen etkinlik 45 dakikalık seanslar halinde gün boyu devam edecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberMurat Başaran Salata’da
Sonraki HaberTek Cümlede Ankara’yı Anlat İpad Mini Kazan
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.