Tek Cümlede Ankara’yı Anlat İpad Mini Kazan

Odeabank, Benim Şehrim kampanyası ile Ankaralıları tek bir cümleyle Ankara’nın neden Türkiye’nin en özel şehri olduğunu anlatmaya çağırıyor.

Başkentimiz hiçbir yere benzemez ve bambaşkadır, ama neden? 2 – 8 Mart tarihlerinde Odeabank Facebook sayfasında Benim Şehrim uygulamasında Ankara’yı seçip, şehirlerini tek cümlede anlatan başkentliler, şimdi şehirlerinin farklılığını herkesle paylaşma imkanı buluyor.

Kampanya kapsamında Ankara’yı tanımlayan kullanıcıların cümleleri Odeabank’ın Facebook ve Twitter sayfalarında yayınlanacak. Ayrıca şehrini en güzel tanımlayan Ankaralı, kampanya sonucunda bir de 16 GB iPad Mini kazanacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberANKAmall’dan Kadınlara “Şişsiz Örgü” Atölyesi
Sonraki HaberKleopatra Etkisi İle Yaza Damga Vurun
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.