Crocs Ankara Ankamall AVM’de Açıldı!

Dünyaca ünlü ayakkabı markası Crocs konforlu ve eğlenceli ürünlerini Ankara’nın gözde alışveriş merkezi Ankamall’da açtığı yeni mağazasında sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Crocs’un Ankamall AVM 2. katta açtığı yeni mağazasında kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarını bir arada bulmak mümkün.

Croslite adı verilen yenilikçi ve özel bir malzeme ile üretilen Crocs’un tüm ürünleri yumuşak, antibakteriyel ve koku yapmayan özellikleri ile ön plana çıkıyor. Esas itibariyle, kaymayan yapısı ve iz bırakmayan tabanı ile denizciler ve outdoor kullanıcıları için düşünülen Crocs’lar, günümüzde ise her yerde giyiliyor.

Crocs’un şehirlerine gelmesini çok isteyen Ankaralılar isteklerine kavuştu. Crocs çok yakında yeni mağazalarıyla takipçileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberDerbi Ala Meyhane’de İzlenir
Sonraki HaberNebahat Çehre, Oylum Talu Ve Kürşat Başar Next Level’da
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.