Ramazan Ankamall’da Bir Başka…

Bünyesinde gerçekleştirdiği renovasyon ile ziyaretçilerinin karşısına yepyeni bir yüzle çıkan ANKAmall, farklı konsept ve etkinlikleri ile bambaşka bir Ramazan yaşatıyor.

ANKAmall, geniş, ferah bir atmosferde, alışverişi de konfor ve rahatlıkla birleştirirken, dinlendiren ve eğlendiren aktivitelerle ziyaretçilerine keyifli bir Ramazan ortamı sunuyor.

Ramazan ayı için özel olarak hazırlanan “Ay’ın döngüsü” konsepti, sürekli yeniliklerle karşılaşan ziyaretçilerce büyük beğeni topluyor.
Karagöz Hacivat Gölge Oyunu, küçükler kadar büyükler tarafından da ilgi görüyor. Semazen gösterileri de Ramazan buluşmalarına ayrı bir renk katıyor. Sihirbaz gösterisi, ateş dansı, orta oyunu, ipli kukla şov da diğer etkinliklerden bazıları…

Her günü dolu dolu yaşayan ziyaretçiler için programlar iftar saatinden 20 dakika sonra izleyenlerle buluşuyor.

Her Pazartesi, Salı, Hacivat Karagöz, Tasavvuf Musikisi Dinletisi, her Çarşamba Tasavvuf Musikisi, Sihirbaz gösterisi, her Perşembe, Neyzen, Tasavvuf Musikisi, Orta Oyunu, her Cuma, Semazen, Tasavvuf Musikisi, İpli Kukla Şov, her Cumartesi-Pazar da Neyzen Dinletisi ve Ateş Dansı ziyaretçilere dolu dolu bir Ramazan yaşatıyor.