Herkes Kitap Okuyacak

Türkiye’de kitap okumayı sevdirmek, okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak ve ihtiyacı olan herkesin eşit şartlarda kitaba kavuşmalarını sağlamak amacıyla kurulan “Herkese Kitap Vakfı” ve Perakende sektörünün öncüsü Migros yeni bir proje için tekrar bir araya geldi.
Kitap okuma alışkanlığının gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Herkese Kitap Vakfı ve Migros Grubu iş birliğiyle düzenlenen proje sonunda toplanan kitaplar Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşacak.
21- 24 Ekim tarihleri arasında tüm Migros Mağazalarında kurulacak kitap toplama kutularına, müşteriler hem evden getirdikleri kitaplarını hem de dilerlerse Migros Mağazalarından aynı dönemde 2.%50 indirim kampanyasından faydalanarak aldıkları kitapları bırakabilecekler. Migros Mağazalarında toplanan kitaplar Herkese Kitap Vakfı aracılığı ile Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırılacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberAsi Ruhun Asaletle Kesişim Noktası; ‘Biker’ Akımı
Sonraki HaberNext Level Weekend By Maxmara’dan Yeni Sezon Daveti
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.