VICTORIA’S SECRET 13 HAZİRAN’DA ANKAMALL’DA AÇILIYOR!..

Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel gibi süper modellerin yer aldığı ünlü defileleriyle tüm dünyada tanınan muhteşem iç çamaşırı ve güzellik ürünleri markası Victoria’s Secret Ankara’daki üçüncü mağazasını Ankamall’da açıyor.

Günümüzün modern, şehirli kadınının yüksek temposuna ayak uydurmak için yaratılan havaalanı konseptinden yola çıkarak tüm dünyaya yayılan Victoria’s Secret Beauty & Accessories markası koleksiyonundaki güzellik ürünleri ve aksesuarlar seksiliğinizi her koşulda sürdürme imkanı sağlıyor.

Aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Dream Angels Heavenly ve Victoria’s Secret Angel gibi popüler kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte vücut bakımında bir numara olan VS Fantasies ve PINK güzellik ürünleri Victoria’s Secret Beauty & Accessories mağazalarında sizleri bekliyor.

Bunun yanısıra günlük şıklığınızı tamamlayacağınız çanta, cüzdan, birbirinden eğlenceli makyaj malzemeleri ve rengarenk eşarplar gibi koleksiyonun diğer göz alıcı parçaları da beğeninize sunuluyor. Seyahatlerinizde size eşlik edecek ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bavullar, pasaport kılıfları, makyaj ve aksesuar çantaları, güneş gözlükleri tarzınıza ışıltı katmak için hazır bekliyor.

Bunların yanısıra sadece VSBA mağazalarında bulabileceğiniz özel eğitim ve deneyime sahip Koku Uzmanları müşterilere en uygun kokuyu bulmaları ve kokunuzun daha uzun süreli kalması konusunda önemli bilgiler paylaşarak benzersiz bir deneyim sunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberAşkım Kapışmak 19 Mayıs’ta Başkent’te
Sonraki HaberAla Meyhane 16 Mayıs 2015
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.