Karum’da Çocuklarla Güneşi Karşılıyoruz Festivali

Karum Çim Alanda 29 Mayıs 2016 Pazar günü Çocuklarla Güneşi Karşılıyoruz Festivali düzenlenecek.

10.30’da başlayacak festival de Ankara, İstanbul ve Bursa’dan Özel Tasarımcılar katılıyor. Yazlık giysiler, ayakkabılar, Aksesuarlar, Ev Aksesuarları, Sıradışı Tasarımlı Neon Ve Pirinç Dekorasyon Ürünleri alışverişi yapabileceksiniz.

Yiyecek İçecek İstasyonları, Oyuncak ve Müzik atölyeleri, Konserler, Performans Showlar, DJ, Radyo canlı yayını, Çocuklar İçin Oyun Alanları, Sağlıklı Doğal Taze El yapımı Yemekler ve Tatlılar yiyebileceğiniz açıkhava festivalinde saat 15:00-15:45 Arası Nefes Ve Yaşam Akademisi Baş Eğitmeni Ecz Burcu Hatipoğlu Eğitmenliğinde Yapılacak Olan .Nefes Farkındalık Seminerine de ücretsiz olarak katılabileceksiniz

Festival 10:30’da başlayıp 19:30’a kadar devam edecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberYıldız Tilbe Yeni Albümü Oynat ile ilk kez Ankara Jolly Joker’de
Sonraki HaberCoffee Weekend Ankara Bilkent Station da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.