Harvey Nichols Next Level Mağazasına Özel Defile

Harvey Nichols Next Level Mağazasına Özel Defile

Harvey Nichols, Ankara’daki en büyük lüks mağaza konseptiyle Next Level AVM’de açtığı yeni mağazası onuruna Demet Sabancı Çetindoğan ev sahipliğinde özel bir davet gerçekleştirdi. Davete aralarında iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı. Gecede ünlü koreograf Öner Övez’in koreografisi ile Tülin Şahin, Merve Büyüksaraç gibi ünlü mankenler tarafından tanıtılan dünyaca ünlü markaların 2014-2015 Sonbahar/Kış koleksiyonları ve tasarımcı Nida Bulut’un bu sezon itibariyle Harvey Nichols Ankara’da satışa sunulacak ‘Bu By Nida Bulut’ markalı takı koleksiyonu davetliler tarafından büyük beğeniyle izlendi.

Davette ayrıca, Demet Sabancı Çetindoğan’ın yürütme kurulu başkanı olduğu Yaratıcı Çocuklar Derneği yararına bir sosyal sorumluluk projesi başlatıldı. Tasarımcı İrem Yıldırım’ın tarafından tasarlanan tişörtler satın alınarak bu projeye katkı sağlanabiliyor.

Önceki HaberDiyet Yapanlara Özel Şampuan
Sonraki HaberMüdüriyet’le Blues Hasreti Sona Eriyor
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.

YORUM YOK