Galaxy Note 4 Bugün Ankamall’de

Müşterilerini son teknoloji akıllı cihazlarla buluşturmaya devam eden Avea; Galaxy Note serisinin yeni modeli Samsung Galaxy Note 4’ü, Ankara AnkaMall AVM’de, 18 Ekim Cumartesi günüdüzenleyeceği sürprizlerle dolu bir etkinlikle satışa sunuyor.

Samsung Galaxy Note 4 satışı kapsamında düzenlenecek olan etkinliğe katılacak konuklar, hem zengin ikram ve şovlarla ağırlanacak; hem de 1 adet Samsung Galaxy Note 4, USB, anahtarlık, wireless kulaklık ve taraftar çantaları gibi birbirinden özel hediyelerden birini kazanma fırsatı da yakalayacak.

Etkinlik kapsamında oluşturulacak özel deneyimleme alanı ile katılımcılar, Galaxy Note 4’ün öne çıkan kamera ve selfie programı ile selfie çekimi yaparak S Pen ile fotoğraflarına mesaj yazdırabilecek ve fotoğraflarının çıktısını anında alabilecekler.

Ankara AnkaMall AVM, Tarman İletişim’de 11.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğin sunuculuğunu ise, Gökhan Alagaş yapacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberPınar Özkan Sahnelere geri dönüyor
Sonraki HaberTeoman Ankara’da
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.