Baydöner, Ankara’daki 5. Restoranını Yenilenen Konseptiyle Açtı

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetlerinden olan dönere hak ettiği değeri vererek, dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner, Türkiye’deki şık restoranlarına da yenilerini eklemeye devam ediyor. 26 Aralık’da Antares AVM’de Ankara’daki 5. Restoranını açan Baydöner İskender, yepyeni mağaza konseptiyle iskender lezzetini daha da keyifli bir hale getiriyor.
Ankarada’ki diğer restoranları Forum Ankara, Kızılay, Natavega ve Next Level AVM’lerinde bulunan Baydöner İskender’in, Antares AVM restoranı toplamda 165 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Modernize edilmiş yeni mağaza konseptiyle ve benzersiz iskender lezzetiyle, damak tadına düşkün herkesin ilk adresi olacağa benziyor.
2006 yılından bu yana, prestijli kurumlardan aldığı ödüllerle de başarısını tescilleyen Baydöner, Yurtdışında da Türk dönerini hakkıyla temsil ediyor. 2012 yılında Dubai’de Dünya Endevour Girişimcisi seçilen Baydöner, 2014 yılı Şubat ayında Ernst and Young’ın dünya genelinde düzenlediği girişimcilik yarışmasında “Yılın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. 2014 yılında, Avrupa’nın en prestijli ödül programı olarak kabul edilen European Business Awards ’ta yarışarak Türkiye’nin ulusal şampiyonu seçildi. 2015 için, EUROPEAN BUSINESS AWARDS 40 Ulusal Şampiyon arasında Türkiye’yi temsil edecek ve uluslararası ‘RUBAN d’HONNEUR’ unvanı için yarışacak. Ayrıca Baydöner 60 ülkede 145’ten fazla şehirde düzenlenen 2014 EY Entrepreneur Of The Year ile Monte Carlo’da Türkiye’yi temsil etti.

PAYLAŞ
Önceki HaberSONGÜL ÖDEN ‘’SERÇE’’ OLDU
Sonraki HaberAni Zenginlik Travmaya Neden Olabilir!
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.