Vakko, 2017 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nu Vakko Kavaklıdere’de tanıttı

Vakko, 2017 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nu Vakko Kavaklıdere’de tanıttı

Vakko, 2017 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nu düzenlediği Trunk Show ile Vakko Kavaklıdere’de Vakko dostlarına tanıttı.

Sofistike şıklığın simgesi Vakko, merakla beklenen 2017İlkbahar-YazKadın Koleksiyonu’nun tanıtımı için Vakko Kavaklıdere’ de özel bir Trunk Show düzenledi. Sezona damga vuracak en çarpıcı trendlerin özel bir sunumla tanıtıldığı Trunk Show, Ankaralı Vakko dostları tarafından büyük ilgi ile izlendi.

Özgün ve şık silüeti ile her zaman fark edilen Vakko Kadını, 2017 İlkbahar-Yaz sezonunu doğanın huzurlu ve dinamik enerjisiyle karşılıyor. Sezon trendlerini Vakko Kadını’na göre yorumlayan Vakko’nun 2017 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, 5 farklı temada günden geceye uzanan ve farklı zevklere hitap eden birbirinden özel seçenekler sunuyor. Doğanın uyanışı, yeniden varoluş, optimizm, romantizm ve enerji dolu başlangıçlarla Vakko, kadınları bu sezon bambaşka bir serüvenle buluşturuyor.

 


1 6

2 6

3 6

4 6

5 6

6 6
Önceki HaberModa’nın Kalbi Panora’da Atacak
Sonraki HaberAlexander Kowalski 8 Nisan’da Ankara’da!
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.

YORUM YOK