Vakko Wedding Pop-Up Günleri Kısa Bir Süre İçin Ankara’da

Modern masallara ilham veren gelinlikler 23 – 27 Kasım tarihleri arasında çok özel fırsatlarla Vakko Wedding House Ankara Pop-Up Günlerinde!

Vakko Wedding imzalı tasarımlar ve dünyaca ünlü 30’a yakın markanın ışıltılı koleksiyonları, 23-27 Kasım tarihleri arasında çok özel fırsatlarla Vakko Wedding House Ankara Pop-Up Günlerinde gelin adaylarıyla buluşuyor.

Vakko Wedding, o en güzel günde kusursuz görünmek isteyen gelinleri hayallerini gerçeğe dönüştürmeye davet ediyor…

Dünyaca ünlü gelinlik markaları exclusive olarak Vakko Wedding’de

Berta, Elie Saab, Inbal Dror, Jenny Packham, Marchesa, Monique Lhuillier, Naeem Khan, Oscar de la Renta, Reem Acra, Romona Keveza, Vakko Wedding, Vera Wang, Zuhair Murad, Adrianna Papell, Allure Bridals, Bliss Monique Lhuillier, Fara Sposa, La Sposa, Legends Romona Keveza, Lusan Mandongus, Novia D’Art, St.Patrick, Tadashi ve Theia White markaları exclusive olarak Vakko Wedding dünyasında yer alıyor.

Randevu İçin: Vakko Wedding House Ankara, Gaziosmanpaşa Mah. Arjantin Cad. No:30 Kavaklıdere – 0312 9091006

PAYLAŞ
Önceki HaberWolfson’dan muhteşem Cadılar Bayramı Performansı
Sonraki HaberHollanda’nın Türk yıldızı Nilgün Yerli, 30 sene sonra Türkiye’de
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.