Koleksiyon İmzalı Ev Ürünleri Ankara Kavaklıdere’de

Ankara’nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor. Mobilya, aydınlatma, halı-kilim ve cam-porselen aksesuar tasarımlarının sergilendiği bu yeni özel alan Ankara’daki tüm tasarım meraklıları için yeni bir nokta olacak.

Bugüne kadar toplam 1300 m2’lik alanında sadece ofis tasarımlarını bulunduran toplam dört katlı Koleksiyon mağazasının bir özel katı da ev ürünleri için kurgulandı.

Ankara için oldukça hareketli ve şık bir lokasyon olarak kabul gören Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasının yeni kurgulanan ev bölümünde, birçoğu Faruk Malhan imzası taşıyan mobilya, halı-kilim ve aksesuarları sergileniyor. Ayrıca aydınlatma kategorisinde dünya liderlerinden biri olan Foscarini tasarımlarının yanı sıra Tonon marka sandalyeler, deri malzemenin ince el işçiliğiyle buluştuğu Fasem koltuklar, cam mobilya konusunda benzerine az rastlanır ürünleriyle Tonelli markasının ürünleri de sunuyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberBaşkent’in En Temiz Havası Beytepe’de
Sonraki Haber31 Ocak 2015 Cumartesi Fotoğrafları Galeride
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.