Alexander Kowalski 8 Nisan’da Ankara’da!

Mark Knight, Alexander Kowalski, Jackmaster, Aksak, Pineapple Pop, Oliver Huntemann ve daha pej çok DJ Nisan ayı boyunca burn Enerji İçeceği desteğiyle İstanbul, İzmir ve Ankara’nın sevilen kulüplerinde müzikseverlerle buluşacak!

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği Nisan ayında sevilen DJ’leri elektronik müzik severlerle buluşturuyor.

 

8 Nisan 2017 Cumartesi akşamı Kite Ankara  burn Enerji İçeceği desteğiyle techno-house müzik arenasının yükselen ismi Alexander Kowalski’yi müzikseverlerle buluşturacak. Heiko Laux’un sahibi olduğu Kanzleramt label’ın dan kendi ismiyle çıkardığı EP ve LP’lerle yapan sükse yapan Kowalski, Berlin’in ünlü Trasor kulübündeki ilk DJ’lik denemeleri ve efsanevi “Headquarters” ‘daki başarılarından sonra ilk prodüksiyonlarını ‘DisX3’ adıyla yayınladı.Torsten Litschko (DJ Stassy) ile beraber ‘Double X’ ismiyle yaptıkları prodüksiyonlar ise Kowalski’nin techno arenasında kalıcı olacağının habercisi oldu.İlk EP çalışması ‘Echoes’dan sonraki ikinci uzunçalar ‘Progress’ yine Kanzleramt’da hayat buldu. Techno, electro ve house gibi farklı ritim döngülerini başarıyla harmanlayan Kowalski 8 Nisan’da Kite’da!

 

PAYLAŞ
Önceki HaberVakko, 2017 İlkbahar-Yaz Kadın Koleksiyonu’nu Vakko Kavaklıdere’de tanıttı
Sonraki HaberAnkara’dan Türkiye Yollarına Neoplan Yeni Tourliner
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.