Burn Sonance Festival Ankara 30 Ağustos’da Mirador Club’da

Burn Energy ana sponsorluğunda bu sene 30 Ağustos’da ikinci kez gerçekleştirilecek olan Burn Sonance Festival, dünyaca ünlü bir çok sanatçıyı ve müzikseveri bir araya getirerek Ankara’nın uzun zamandır yokluğunu çektiği festival ruhunu hayata geçiriyor

Bu sene de Ankara’nın içinde gizli saklı bir cennet olan, harikulade Mogan gölü manzarasıyla insanı büyüleyen Club Mirador’da gerçekleşecek olan festival, müzikseverlere eşsiz bir müzikalite sunmasının yanında, ‘’Ankara güzel ama bir de deniz olsaydı’’ diyenler için 240 m² büyük, 27 m² küçük havuzuyla yazın bunaltıcı sıcaklarından kurtulmak isteyenlere de eşsiz bir deneyim vaad ediyor.

Müzik ve hizmet sektörünün alanında en tecrübeli isimlerini aynı çatı altında birleştiren Burn Sonance Festival yeşillere bürünmüş 6 dönümlük arazinin her karesinde görülmeyi hak eden bir eğlence sunarak bir yandan da sektörün düşüşe geçen trendine bir ivme kazandırmayı hedefliyor.

Line-up

Burn Stage

BLANCAH ◾ ENRICO SANGIULIANO ◾ GREGOR TRESHER ◾ UNDERCATT ◾ REINIER ZONNEVELD (live) ◾ TEN WALLS (Live)
◾ PASSONE ◾ UGR ◾ DSKNNCT ◾ FURKAN KURT

Chill Stage

Azevzir ◾ Bairam (live) ◾ DeeOne ◾ Electroll (live), Emir Urundul ◾ Gökay Bilici ◾ Jaarmoon ◾Numeric ◾ Ortac Genc ◾ DJ SUPPA ◾Yogatronic live

Burn Sonance Festival 14 saat müzikle elektronik müzik severleri yepyeni bir maceraya sürüklüyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberYDA Center bitince böyle gözükecek.
Sonraki HaberAnkyra Kids Academy ile Çocuğunuzla Spor
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.