Ankyra Kids Academy ile Çocuğunuzla Spor

Ankara’da en geniş spor alanına sahip ve branş yelpazesi konusunda çok seçenekli olma özelliği ile seçkin kadro oluşumunu birleştiren, çocuğunuzu emanet edebileceğiniz tek merkez olma özelliği taşıyan ANKYRA KIDS ACADEMY; yetişkinlerle çocukların aynı çatı altında spor yapabileceği özel bir spor merkez.

ANKYRA KIDS AKADEMY de çocuğunuz doğru zamanda doğru spor branşına başlatılmak üzere geliştirir. Bu süreç sonrasında yapılacak olan  test-ölçüm sonuçlarıyla profesyonel branşlara yönlendirir

Çocuğunuz uzman bir kadro tarafından planlanmış çeşitli programlar ile birlikte rotasyon ile tüm spor branşlarıyla tanışır aynı zamanda da oyun ve hareket ihtiyaçları karşılanır. Akademik kadrosuyla her biri kendi alanında uzman olan eğitmen ve antrenörler ile  yürütülen eğitim programının en güçlü yanlarından biri de egzersiz yapan çocuklarımızın rutin ölçüm ve testlerle gelişimlerinin izlenmesi, yetenek tespiti ve yönlendirilmesinin yapılması, ebeveynlere bu konuda rapor sunulması ve belli dönemlerde yapılacak olan seminerlere eğitici bilgi ve paylaşımların aktarımını sağlamaktır.

ANKYRA KIDS ACADEMY ebeveynlerin çocukları ile ilgili hem doğuştan gelen hem de sonradan kazandığı becerilerini ve yeteneklerini keşfetmeleri sonrasında çocuklarını profesyonel branşlara yönlendirmelerini sağlamaktır. ANKYRA KIDS ACADEMY’nin temel hedeflerinden biri de, sporun fiziki ve psikolojik açıdan etkilerinin yanında; sorumluluk, sosyalleşme, paylaşmayı öğrenme, yaratıcı gücün ortaya çıkması, işbirliği yapma, ekip ruhu ve çocuğunuzun akademik yaşantısına katkı sağlayacak gerekli disiplinlerin sağlanmasına katkıda bulunmaktır.

Çocuğunuzun akademik başarısı kadar spor yapması ve sosyalleşmesi de çok önemlidir. Erken yaşta kazanılan spor alışkanlığının erişkin dönemlerde de sürdürülmesi sağlıklı yaşam açısından çok önemlidir.

ANKYRA KIDS ACADEMY zihinsel ve bedensel engelli çocuklarında normal çocuklar gibi biyolojik, sosyal ve psikolojik gereksinimlere sahip olduklarını bilir ve bunların karşılanmasına yönelik özel programlar sunar.

ANKYRA KIDS ACADEMY özel koru hastanesiyle yapmış olduğu işbirliğiyle çocuklara ve velilerine; doktor, diyetisyen ve spor psikoloğu hizmeti sunar. Haftanın belirlenen gün ve saatlerinde seminerler hatta özel görüşmeler ile eğitimi destekleyici çalışmalardan yaralanabilirsiniz.

Her çocuk keşfedilmeyi bekler ve hayatının İlerleyen dönemlerinde zamanında yapamadığı ve doğru yönlendirilmediği şeylerin özlemini çeker pişmanlığını yaşar.  ANKYRA KIDS ACADEMY ile çocuğunuz yeteneğini keşfedebilirisniz.

 

http://www.ankyraspor.com/

PAYLAŞ
Önceki HaberBurn Sonance Festival Ankara 30 Ağustos’da Mirador Club’da
Sonraki HaberSquash Open Türkiye Şampiyonası
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.