Taste of Summer 16 Temmuz’da Mirador Club’da

16 Temmuz 2017 Pazar günü Mirador Club’da düzenlenecek Taste of Summer Elektronik Müzik etkinliği, Ankara’da yaz boyunca bunalan müzik severler için vaha gibi bir etkinlik olacak.

AnkaraSosyete.com’un da basın sponsoru olarak yer aldığı etkinlikte yer alacak DJ’ler ve genel bilgiler is eşöyşe;

Yaz geldi ve sıcaklardan yavaş yavaş bunalmaya başladık. Hem havuzun tadını çıkarırken hem de Ankara elektronik müzik tarihinin en önemli etkinliklerinden birine şahit olmak ister misiniz?

Sonance Festival ve Kite’ın katkılarıyla gerçekleşecek olan A Taste Of Summer Techno’nun en büyük isimlerinden Oliver Huntemann ve Victor Ruiz’i ağırlıyor. Küçük bir festival tadında geçecek etkinlikte sahneyi ısındıracak isimler ise UGR, Savrun Brothers, Çınar Uğurlu, Cem Vegas ve Melisa Su olacak.

Biletler için; http://www.biletix.com/etkinlik/UTT21/TURKIYE/tr

Eşsiz bir müzik ziyafetine hazır olun.

——————————————————-

► VICTOR RUİZ (SENSO SOUNDS; BRAZIL)

İlk release’ini yaptığı 2009 yılından bugüne kadar büyük bir yükseliş kaydeden techno’nun son dönemdeki en dikkat çeken isimlerinden Victor Ruiz, ülkesi Brezilya’nın bu alandaki en önemli isimlerinden biri haline geldi.
Sprout, Inminimax ve Lo Kik’ten çıkardıkları parçalarla techno üstatlarının favori isimlerinden biri haline gelen Ruiz, Amine Edge & Dance’in de remix yaptığı “Work”, D-Nox ve Alex Stein ile birlikte yaptığı “Lucky Strike” ve “Thoughts” gibi parçalarla techno takipçilerinin kalbinde kaybolmayacak bir yer kazandı.

► OLIVER HUNTEMANN (SENSO SOUNDS, GERMANY)

Dünya techno sahnelerinin en önemli isimlerinden efsane Oliver Huntemann 16 Temmuz günü Mirador Club’a geliyor
Kavramsal prodüksiyon anlayışı ile dans müziğine heyecan katan, analog seslerin hakimiyetinde, techno ve house müziği bambaşka bir boyuta sürükleyen, Dubfire, Underworld, The Chemical Brothers ve Depeche Mode gibi isimlere yaptığı remixlerle elektronik müzik dünyasında bir ikon haline gelen Oliver Huntemann Kite’ın residentlarından Passone eşliğinde sizlere ağız uçuklatacak bir gece yaşatacak.

—————————————————————————,

► UGR

Ugur Kirbag, djlige 2000 yilinda basladi. The Club 20, Tutti’s, Faces, Saklikent, Babylon, Balance, Drop, B-Trip, Smood ve Kite gibi Türkiye’deki clublarda calan UGR, Anthony Pappa, Joop, Airwave, Parks&Wilson, Taj, Swayzak, Stephan Bodzin,Oliver Huntemann, Claptone, Ripperton, David Keno, Reset Robot, Alan Fitzpatrick,Komaton,Taqtraumer ve Legowelt gibi dunyaca ünlü djler ile birlikte calan dj, setlerinde “Techouse”, “Techno”, “Minimal” ve “Dub tarzindaki parcalara yer vermektedir. 2008 – 2014 yılları arasında Gürcistan ‘’Tiflis Club’’ ve Köln’de Club Gwölbe’de Hamburg Fundbureau’da performans sergilemiştir. UGR 2014 yılında Kite Club’ın resident dj’i olmuştur ve mekanın müzik direktörlüğünüde yapmaktadır. Türkiye’de ve Yurtdışındaki labellardan çeşitli ep’ler yayınlamış ve complation’lara parça vermiştir.

► ÇINAR UĞURLU

Çınar Uğurlu müzik yolculuğuna 10 yaşında davul çalarak başladı. Kısa sürede yeteneğiyle davul-bateri ve perküsyon alanında başarılara sahip oldu. Çocukluğundan beri progressive rock/metal ve grunge tarzlarında sıkı bir müzik dinleyicisi olması, onun hizli-kompleks ve çoklu-ritim sesleri kolaylıkla ayırt edebilmesi ve bu tarz karışık melodik algoritmaları ayrıştırabilir bir kulağa sahip olması konusunda destekledi. 16 yaşındayken elektronik müziğe karşı ilgisini keşfederek, Henry Saiz, John Digweed, Sasha, Nhar, Agoria, Ame, Gui Boratto ve birçok isimden müzikal anlamda etkilendi. Ankara’da DJ’lik kariyerine Antre oluşumunun müzik direktörü ve sözleşmeli sanatçısı olarak başlayan Çınar, çocukluk arkadaşı ile Altrvist adıyla bir ikili müzik projesine ortak olmuştur. Gui Boratto, Henry Saiz, Culoe De Song, Ripperton, Eelke Kleijn, Elekfantz, Speaking Minds, Adriatique, Christian Loffler,Frankey & Sandrino, Betoko, Martin Brodin, Kruse & Nuernberg, Nico Stojan, Lou Lou Players, Sharam Jey, Phonique, Animal Trainer, Finnebassen, Kolombo ve birçok dünyaca ünlü DJ ile beraber çalma imkanı bulan Çınar, her geçen gün kariyerini bir adım öteye götürmeye çalışmaktadır.

► KENAN SAVRUN

Kenan Savrun’un elektronik müziğe olan tutkusu 90’lı yılların ortasında Underworld,Prodigy ve Faithless gibi ünlü grup ve artistlerden ilham alarak başladı.2000’li yılların başlarında gittiği kulüplerde önemli dj’leri izlemesi ,topladığı arşivlerle Dj’lik hayatına başlamasındaki en büyük erkenlerden biriydi. 2002 yılında gittiği ve orda kaldığı 5 sene içerisinde bölgenin önemli kulüplerinde ve önemli DJ’leri ile birlikte çalmaya devam etti. Dönemin önemli isimleriyle aynı sahneleri paylaştı.Ayrıca 2004 yılında ada’da büyük ses getiren ilk elektronik müzik radyosu olan Radyo T’nin kuruculuğunu yapmıştır. 2008 yılında gittiği İngiltere’de 2 senelik zaman dilimi içerisinde müziğini İngilterede’ki elektronik müzik severlere de tanıtmayı başardı ve İngiltere’de kaldığı sürede hatrı sayılır kulüplerde çalmaya devam etti. Türkiye’ye döndüğünde İzmir ve Ankara’nın önemli kulüplerinde boy gösterdi. Farklı tarzlarda yaptığı set’ler elektronik müzik radyo kanallarınında dikkatini çekmiş ve birkaç farklı kanalda radio show program yapmasına yol açmıştır.Halen Ritmo Radio’da yapmakta olduğu Bedroom Groove programı ile müzik severlere soundlarını duyurmaktadır. Setlerinde Deep-house, Tech-house ve zaman zaman Progressive tabanlı akıl almaz sound’uyla dinleyenlerini şaşırtmaktadır.

► MAHMUTHAN SAVRUN

► CEM VEGAS

Cem Vegas, müzik kariyerine 2006’da “Grangulez” adlı grupla başladı. Bu grupla Babylon, Peyote, Studio Live gibi mekanlarda performans sergiledikten sonra hem günlük hayatın ve şehrin bir parçası, hem de üretilen her türlü görsel, işitsel malzemenin insanlara ulaştırılmasında aracı olmak isteyen kollektif “ğ”‘nin müzik kordinatörü olarak Ankara’da bir çok parti düzenledi. Bu partilerin warm-up’ını yaparak dj’lik hayatına ivmeli bir giriş yapan ve bu ivmeyle Babylon Lounge, Arkaoda gibi mekanlarda sahne alan Vegas, sonrasında Kite tarafından fark edilerek mekanın resident dj’lik konumuna getirildi. Halen de bu görevini devam ettirmektedir.

► MELİSA SU

Ankara’da başta Flat, Italic, Mickey’s olmak üzere bir çok mekanın Resident dj’liğini yapmış olan; bunun yanı sıra Oliver Koletzki , Raving George a.k.a Charlotte de Witte ve Melenie Ribbe gibi dünyaca ünlü dj’ler ile aynı kabini paylaşmış; Tekno Prensesi Melisa Su Cuma günü Kite kabininde olacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberAnkaralı Genç Mucitler Uluslararası Bilim Maratonunda Ödüle Koşuyor
Sonraki HaberThe House Cafe Filistin Ankara Kapandı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.