The House Cafe Filistin Ankara Kapandı

8 yıldır Filistin Caddesi’nde hizmet veren House Cafe 21 Haziran 2017 tarihi itibariyle kapılarını Ankaralılara kapadı.

Mekanın sahibi Gani Aksoy’un bizzat kaleme aldığı veda yazısı ile kapanışı duyuran House Cafe’nin yerine yine Gani Aksoy tarafından farklı konseptli bir mekan hayata geçirilecek.

8 yıl önce Filistin Caddesi’nde hizmete giren House Cafe Ankara ilk açıldığı yıllarda istediği ilgiyi göremese de zaman içinde mekan içinde yapılan mimari değişimler; girişin Filistin Caddesi hizasına çekilmesi gibi değişiklikler ile Ankaralılar yoğun ilgisiyle karşılaşmıştı. İstanbul menşeili olan House Cafe; sözleşmesini Ankaralı yatırımcı ile feshetmesi ile birlikte şu an için Ankara’da ki varlığı’da sona ermiş oldu.

Gani Aksoy’un yayınladığı mesaj ise şöyle;

21 Haziran 2017 tarihi itibarı ile, The House Cafe ile olan akdi ilişkimiz sonlandırılmış ve sekiz senedir gururla taşıdığımız The House Cafe Ankara ismine veda etmiş bulunuyoruz.
Acı ve tatlı anılarımızla geçen bu sekiz senede The House Cafe ailesinin bir ferdi olmaktan daima gurur duyduk. Bu günden sonra da kendimizi bu ailenin yakın bir dostu olarak göreceğiz. Bundan da ayrıca mutluluk duyuyoruz.
Gerek ailemiz gerekse Ankara’da bizleri hiç yalnız bırakmayan dostlarımızla vaki bu ayrılığın verdiği hüznü, sizleri tanımış olmanın mutluluğu ile bir nebze olsun daha kolay kabulleniyoruz.
Varlığınız ve destekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.
Hep var olunuz…

Farklı konseptimiz ve yeni bir heyecan ile başladığımız projemizde desteklerinizi bekliyor, sizleri bu konseptle ağırlamak için can atıyoruz.
Bekliyoruz.

Bu vesile ile Kadir Geceniz mübarek, bayramınız kutlu olsun.

Gani Aksoy

PAYLAŞ
Önceki HaberTaste of Summer 16 Temmuz’da Mirador Club’da
Sonraki HaberTherapy with : Armen Miran (Los Angeles) 8 Temmuz’da
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.