Taurus AVM’den Kadınlara Özel Cilt Bakımı Kampanyası

Ankara’da ilklere imza atan alışveriş ve yaşam merkezi Taurus AVM, yeni yıla yeni görünümle girmek isteyen kadınlar için çok özel bir kampanya başlattı.
Taurus AVM, Taura Card sahiplerine yeni yılda da kazandıracak. Taurus’tan bir gün içinde toplam 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Taura Card sahibi herkese, Yüzüncü Yıl Hastanesi’nden cilt bakım uygulaması hediye ediliyor. Yalnızca kadınların kullanabileceği uygulama ile Taurus AVM, kışın ciltteki yıpratıcı etkilerine çare olacak.
Kampanya kapsamında, cilt temizliği, peeling, wapozon (buhar), komedon temizliği (siyah nokta), masaj, cilde uygun maske, nemlendirici ve spf (güneş koruyucusu) uygulamaları yapılacak.
Kampanyadan 24 Aralık-24 Ocak tarihleri arasında alışveriş yapanlar faydalanabilecek.

PAYLAŞ
Önceki Haber“SUÇ KAHRAMANLARI”
Sonraki HaberYENİ YILIN İLK GÜNÜNE DİNÇ UYANMAK İÇİN ÖNERİLER
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.