DJ Geveze 14 Şubat Sevgililer Günün’de Taurus AVM ‘de

Taurus AVM 14 Şubat Sevgililer gününde ziyaretçilerini ünlü DJ “Geveze” ile buluşturuyor.

Sevgililer günü dolayısıyla 14 Şubat Pazar günü 15.00-17.00 saatleri arasında Virgin Radyo DJ’i GEVEZE “Aşk mı Cesaret mi?” Yarışması ile Taurus AVM’ye gelen çiftlere yüzlerce hediye ve yarışma ardından sevenlerine imza dağıtacak.

“Geveze ile Aşk mı Cesaret mi “yarışması ile ziyaretçiler hem eğlenecekler hem de birbirinden farklı yüzlerce hediyeyi anında kazanacaklar. Sürpriz hediyelerin içerisinde pırlanta tek taştan, elektrikli ev aletlerine, birbirinden lezzetli menülere kadar tüm hediyeler, Taurus AVM’de 14 Şubat Pazar günü çılgın ve şanslı çiftleri bekliyor

PAYLAŞ
Önceki HaberHesapta Aşk setinde selfie çılgınlığı
Sonraki HaberLeblebi Tozu filmi 25 Mart’ta sinemalarda
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.