Tavlanın Kitabı Taurus’ta Yazılacak

Alışverişi keyifli bir hale dönüştüren Taurus AVM, Ankaralıları tavla turnuvasında bir araya getirecek. Başkent Tavla Derneği’nin organizasyonel desteğiyle düzenlenecek turnuva, “tavlanın kitabını yazanlar”ın kıyasıya mücadelesine sahne olacak.

Taurus AVM’nin turnuvasına katılmak isteyen Ankaralıların danışma noktalarına başvuru yapabileceği Tavla Turnuvası, 28-31 Ağustos tarihleri arasında AVM terasında Ankara Manzarası eşliğinde yapılacak. Turnuva şampiyonunun 1000 TL büyük para ödülünü kazanacağı turnuvada, ikinci 750, üçüncü 500, 4, 5, 6, 7 ve 8’inci 250’şer TL ile ödüllendirilecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberÜzüm Saç Uzatıyor
Sonraki HaberSonunda Bu da Oldu: “Dokunmatik Musluk”
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.