Başkent Basketbol İle Coşacak

2014 FIBA Kadınlar Dünya Şampiyonası 27 Eylül – 5 Ekim tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’da gerçekleşecek. Şampiyonada Türkiye A Milli Kadın Basketbol Takımı’nın yanı sıra, ABD, Angola, Avustralya, Beyaz Rusya (Belarus), Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Fransa, İspanya, Japonya, Kanada, Kore, Küba, Mozambik ve Sırbistan mücadele edecek.
Türkiye, son 12 yılda hem erkeklerde hem de kadınlarda dünya ve kıta şampiyonalarına ev sahipliği yapan ilk ülke olacak.
Sekiz gün sürecek turnuvanın grup eleme ve çeyrek finale yükselme maçları Ankara ve İstanbul’da 27 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında oynanacak. İstanbul, 3 ve 5 Ekim tarihleri arasında final serisi maçlarına ev sahipliği yapacak.

PAYLAŞ
Önceki HaberKENDİ DOKULARINIZLA YENİLENİN!
Sonraki HaberYaz Sıcakları Oyun Keyfinizi Bölmesin
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.