Inna Ankara’yı ısıtacak

Sevilen şarkıcı Inna 27 Mayıs 2016 Cuma akşamı Taurus Avm’den bulunan El Paso’da sahne alacak.

Dünya Dans müziğine damgasını vuran Romanyalı şarkıcı Inna daha öncede birçok kez Ankara’da konser vermiş ve büyük ilgiyle karşılaşmıştı.

Mania organizasyonu ile Taurus AVM’de bulunan El Paso’da sahne alacak Inna’nın konser kapı açılış saati 20:00.

El Paso Rezervasyon: 0 312 285 22 32

inna-ankara-konser-27-mayis

Inna Kimdir?

2009’da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nden En iyi dans, En iyi çıkış ve En iyi gösteri ödüllerini kazandı. 2009 yılının Ağustos ayında da “Amazing” şarkısını yayınladı. Amazing 2009 yılının en çok sevilen şarkılarından biri haline geldi.

2010 yılının başında Play & Win ile düet yaptığı “10 Minutes” şarkısını yayınladı. “10 Minutes” birçok listede üst sıralarda yer aldı.

Sun is Up, Club Rocker, Un Momento gibi single şarkıları ile müzik piyasasına iyice ısınan ve birçok listede başı çeken Inna Un Momento için ayrıca video clip te çekti. 2011 yılında I Am The Club Rocker albümünü çıkardı. 13 şarkıdan oluşan albümde daha önceden yayınladığı tekli şarkılarda bulunmaktadır.

Yine 2011 yıılında Endless şarkısı ile birçok listede en üst sıralara tırmanırken video klibi ile Dünya Kadına Şiddete Karşı Dayanışma Günü’ne destek vererek 13 kadınla özel fotoğraf çekimine katıldı.

2013 yılında ise Inna Paris, Mexico City, Bükreş gibi çeşitli bölgelerde Rock the Roof etkinliği yaptı. Bu etkinlik kapsamında İstanbul’da da çekim yapan Inna’nın INNdiA adlı şarkısı Youtube’da büyük ilgi gördü. 2013 yılı Mart ayında piyasaya sürdüğü Party Never Ends albümü de NumberOne etiketiyle diğer ülkelerle eşit zamanlı olarak Türkiye’de de yayınlandı. Albümün ilk şarksısı More Than Friends yabancı müzik yapan radyolarda saat başı yayınlandı.

Inna’nın en popüler şarkısı hiç kuşkusuz In Your Eyes oldu. Yandel’in eşlik ettiği şarkının klibi Youtube kanalında 150 Milyon kez izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

Inna’nın portföyünde birçok ödül bulunmaktadır. MTV Avrupa Müzik Ödülleri ve farklı 3 yıllarda 13 ödülden oluşturan MTV Romanya Müzik ödülleri bunlardan bazılarıdır. 2011 yılında Inna 1 milyon albüm sattığını duyurdu. 2011 yılının sonunda ise Romanya ve Doğu Avrupa’nın en zengin şarkıcısı olmuştur. Inna’nın yaklaşık serveti 10 Milyon Euro’dur. 2016 Mart ayında Inna’nın 3 albümü toplamda 4 Milyon satış rakamına ulaşmıştır.

PAYLAŞ
Önceki HaberCanan Tan 28 Mayıs 2016 günü One Tower AVM’de
Sonraki HaberMehmet Erdem Jolly Joker’de sahne alıyor
Atılım Üniversitesi Business Administration bölümünden mezun oldu. Profesyonel olarak Buz Hokeyi oynadı ve 13 kez milli formayı giydi. Ansolon Medya çatısı altında AnkaraSosyete.com, Mag Dergisi, Enankara.com, Sportiva ve Pak Spor gibi markaların kuruculuğunu yaptı. 2013 yılında Ansolon Indore Hindistan ofisini açtı. Ansolon'u 1 sene içerisinde Türkiye'nin en büyük iOS geliştiricisi durumuna getirdi. Evli olan Göker IŞIK Eşi ve 4 köpeğiyle birlikte yaşamaktadır.