Mehmet Erdem Jolly Joker’de sahne alıyor

Sevilen şarkıcı Mehmet Erdem 27 Mayıs 2016 Cuma akşamı Jolly Joker’de sahne alıyor.

Sezonun kapanmasına sayılı günler kala Jolly Joker Mehmet Erdem’i konuk ediyor. Konserin başlama saati 22:00.

Jolly Joker Telefon: 0 312 424 11 11

Mehmet Erdem Kimdir?

1978 Manisa doğumlu ve aslen Malatyalı´dır. Ortaöğrenimini İzmir Fen Lisesi´nde tamamladıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi´ni kazanmış ve Makine Mühendisliği Bölümü´nden mezun olmuştur.

Sanatçının müzikle ilgisi, klarnet icracısı babası ve bağlama icracısı dayısı sayesinde çocuk yaşlarında başladı. Mehmet Erdem´in ilk çaldığı enstrüman 5 yaşındayken sahip olduğu mandolindi. Sanatçı daha sonra bağlama, ud ve cümbüş de çalmaya başladı.

Öğrencilik yılları da dahil olmak üzere müzikten hiç kopmayan Mehmet Erdem, lise döneminde çeşitli gruplarda enstrümanist ve vokalist olarak yer aldı, bir çok sanatçının albümünde stüdyo müzisyenliği yaptı. Bu dönemde önemli müzisyenlerden ud, cümbüş, perdesiz gitar, bağlama dersleri aldı.

Sanatçı 2008 yılında ´´Deli Deli Olma´´ adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle ´´Altın Portakal Film Festivali´´nde ´´En İyi Film Müziği´´ dalında ödül aldı. Ayrıca kariyeri boyunca ´´Çalgı Çengi´´, ´´Memleket Meselesi´´, ´´Sizi Seviyorum´´, ´´Polis´´, ´´Dol´´, Avrupa Avrupa´´, Kalbim Seni Seçti´´, ´´Leyla ile Mecnun´´, ´´Kalpsiz Adam´´, ´´Sınıf´´ gibi bir çok film ve dizinin özgün müziklerine imza attı.

Mehmet Erdem, ilk albümü ´´Herkes Aynı Hayatta´´yı 2012 yılında Sony Music etiketiyle yayınlandı. Albümünün çıkış şarkısı olarak yayınladığı ´Hakim Bey´ ile kısa sürede çok sevilen Mehmet Erdem, ´´Leyla İle Mecnun´´da beraber çalıştığı Alper Atakan´ın prodüktörlüğünde kaydettiği albümünde kendi bestelerinin yanı sıra ´Bir Harmanım Bu Akşam´, ´Sen Mutlu Ol Ne Olur´, ´Dünya Dönüyor´ gibi unutulmaz şarkılara da yer verdi.

PAYLAŞ
Önceki HaberInna Ankara’yı ısıtacak
Sonraki HaberYıldız Tilbe Yeni Albümü Oynat ile ilk kez Ankara Jolly Joker’de
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.