Sıla konserini iptal eden Panora’ya Sosyal Medya da Şok

İstanbul’da yapılan ‘demokrasi ve şehitler mitingine’ ilişkin olarak, ‘darbeye karşıyım ama Yenikapı’daki şova katılmayacağım’ açıklamasını yapan Sıla daha sonrasında ki açıklaması ile de söylediklerinin arkasında olduğunu belirmişti.

Bunun üzerine yer yer bazı şehirler deki konserleri iptal edilen Sıla’nın Ankara Panora Alışverişmerkezi’nde vereceği konser’de Panora’nın aşağıda yaptığı açıklama ile iptal edildi.

panora-basin-aciklamasi-sila

Panora Basın açıklamasını Facebook’da yayınlamasının ardından hiç de beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Normal şartlarda 10 u geçmeyen Panora’nın facebook gönderi etkileşimi bu paylaşım sonrası 13 Ağustos itibariyle yüzlerce paylaşım, beğeni ve yoruma ulaştı. Panora için en can alıcı nokta ise yorumlar oldu.

Bir çok yorumda Panora’ya sitem edilirken, demokrasi’den anlamadığı ve Sıla’dan korktuğu gibi eleştiriler getirdi. Yorumların neredeyse tamamı Panora’yı eleştirirken bir kaç yorumda ise Panora’yı destekleyen yorumlara rastlamak mümkün.

panora-facebook-yorumlar

 

Ankara’da birçok Alışveriş Merkezi içerisinde konumu itibari ilen öne çıkan Panora iyi bir çizgi yakalasa da son zamanlarda boş kalan dükkanları da yavaş yavaş Ankara piyasasında dillendirilmeye başlanmıştı.

Konunun genel anlamda Sıla’nın demokrasi çıkışı ile ilgili olmasının yanı sıra; Bir çok Ankaralı bu konsere gidebilmek için Panora’dan yüzlerce liralık alışveriş yaptı. Ancak karşılığında kendilerine verilen biletler ile izleyecekleri konser iptal olunca Panora’nın bu müşterilere nasıl bir telafi sağlayacağı da soru işareti olarak kalmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Önceki HaberVücut Tipi ve Saç Şekline Göre Takı Nasıl Seçilir?
Sonraki HaberKorsan MP3 Dosyası’nın yayınlanmasının 20.yılı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.