Şirinlilerle Panora AVM’de Tanış

Panora AVM Nisan ayında çocukların yüzünü güldürecek etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Beyazperdede ‘‘Şirinler Kayıp Köy’’ filmi ile sevenleriyle buluşan çizgi film, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Panora AVM’de olacak. 14-23 Nisan tarihleri arasında çocuklar ile buluşacak olan etkinlik, saat 13.00’te başlayacak. Saat 20.00’ye kadar yedi seans şeklinde devam edecek olan eğlence ile çocuklar etkinlik alanında birçok aktivite yapma şansı bulacak.

Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için oyun atölyeleri kurulurken etkinlikler sayesinde de yeteneklerini keşfetmesi amaçlanıyor. Oyun alanından sonra ise minikler Şirinler karakteriyle buluşma fırsatı yakalayacak. Sahnedeki yerini alan Şirinler, renkli şovlarını Ankaralı çocuklar için sergileyecek. Şirinler karakteriyle fotoğraf çekilme imkanıyla da çocuklar  güne dair anı birikmiş olacaklar.

PAYLAŞ
Önceki HaberKalbinizin Genç Kalması İçin 6 Beslenme Önerisi
Sonraki HaberVenüs butik otel
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.