Lezzet Mutfağı Panora’da

Sosyal medyada “Kitchen in Red” olarak tanınan ünlü blogger Pınar Özdirim, Panora AVM’de takipçileri için bir menü hazırladı.

Ünlü blogger Pınar Özdirim, Panora AVM’deki Num Num Restaurant’ta takipçileriyle bir araya geldi. Bir yandan sevenleriyle sohbet ederken bir yandan da karadutlu pişmeyen cheesecake ve çilekli çikolatalı tart hazırlayan Özdirim, konuklarına çilek kokulu dakikalar yaşattı. Kadın takipçilerinin yanı sıra erkek takipçilerinin de yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte,  lezzet yolculuğuna çıkıldı. 2005 yılında blog yazmaya başladığını dile getiren Pınar Özdirim, mutfağa olan merakının çocukluk yıllarına dayandığını söyledi.

Lezzet yolculuğu, Özdirim’in, mutfak deneyimlerini paylaşarak hazırladığı karadutlu pişmeyen cheesecake ve çilekli çikolatalı tartın tadımıyla son buldu. Etkinliğe katılan takipçiler blog yazarı ile sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkânına da sahip oldu.

PAYLAŞ
Önceki HaberAltındağlı Girişimci Kadınlar Hayallerine Koşuyor
Sonraki HaberTekzen Ankara’da 8. Mağazasını Açtı
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.