Vücut Tipi ve Saç Şekline Göre Takı Nasıl Seçilir?

Kendimize yakışacak ideal takıyı bulmanın yolu  takı seçimini vücut tipimize, saç şeklimize ve giyeceğiniz kıyafete en uygun şekilde yapmaktan geçiyor. Elbette gördüğümüz birçok model bizim ruhumuza hitap ediyor olabilir hatta mutlaka bu akıya sahip olmalıyım diyebiliriz. Takı almaya karar vermeden önce her takı modeli bize yakışır mı, önce onu bilmek  lazım. Aksi durumda çok beğendiğimiz bir modeli taşırken istediğimiz sonuçları elde edemeyebiliriz.

Gündelik kullanılan takılar kadar, geceye özel çok daha gösterişli ve albenili takı modellerinin sayısı oldukça fazla. Kimi zaman modeller arasında kararsız kalabiliyoruz. Karar aşamasında bazı detayları bilmek çok daha doğru karar vermenizi ve doğru takı seçimi yapmanızı sağlayabilir.

Takı seçerken malzemesinin cildimize zarar vermeyecek kalitede olmasına da önem vermeliyiz. Kimi kadında metallerin alerji yapabilmesi söz konusu. Bu durumda seçim yaparken gümüş takılara yönelmek çok daha doğru bir seçim olabilir. Çeşitleri bol olan birçok gümüş yüzük, kolye, küpe ve bileklik arasından mutlaka size hitap edecek modeller bulacaksınız.

Takı seçiminize karar vermeden önce Miss Ageless’ın gümüş takı modellerini mutlaka inceleyin. Miss Ageless şık, eşsiz ve özel olmayı seven kadınların vazgeçilmezi olmak için tasarlanan gümüş takıları sitesinde sunuyor. Kadınlar birbirinden gösterişli yüzükleri, küpeleri, kolyeleri, bileklikleri ve hal halları en uygun fiyata bulabilecek. Sevgilinize veya eşinize özel bir hediye olarak gümüş takı almak istiyorsanız, Miss Ageless’da bulacağınız gümüş takı modelleri hem sizin hoşunuza gidecek hem de onun.

gumus-kolye-modelleri
Takı seçimi yaparken vücut ve saç tipinize uygun takılar seçmek istiyorsanız önerilerimize kulak verin.

 

  • Yüzünüz küçük ise büyük halka küpelerden ve uzun, büyük küpelerden uzak durun.
  • Kısa bir boynunuz varsa boyun tasmaları boynunuzu çok daha kısa gösterecektir. Bu nedenle tercih etmeyin.
  • Göğsü büyük olan kadınlar göğüs hizasında veya daha kısa kolyeler tercih etmeli.
  • Saçlarınız kısa ise, iri ve iddialı küpeler sizin için ideal seçim; rahatlıkla kıyafetlerinize uyum sağlayacak bu tarz küpeleri kullanabilirsiniz. Saçlarınız uzunsa sizin için en doğru seçim uzun ve gösterişli küpeler.
  • Kısa saçlı kadınlar iddialı ve gösterişli kolyeleri rahatlıkla kullanabilir.
  • Kısa saçlı ve toplu kadınlar, boynu uzun ve ince olmayan kadınlar çok büyük ve gösterişli kolyelerden uzak durmalı.
  • Koyu tenli ve koyu saçlı iseniz, renkli taşlarla tasarlanmış küpeler, uzun ve gösterişli küpeler sizi çok daha albenili gösterecektir.

 

 

PAYLAŞ
Önceki HaberNata Vega AVM’ye Hayvan Hapishanesi yapılacak
Sonraki HaberSıla konserini iptal eden Panora’ya Sosyal Medya da Şok
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.