Sertap Erener 1 Ekim 2015 gecesi Tepe Prime’da

Sertab Erener 1 Ekim Perşembe gecesi Tepe Prime Avenue sahnesinde Ankaralılarla buluşacak

Eşsiz performansı ve büyüleyici sesiyle Tepe Prime Avenue yıldönümü kutlamasına anlam katacak olan sanatçı, uzun zaman sonra ilk kez Ankaralı müzik severler ile buluşuyor.

Konser biletleri, Biletix üzerinden satın alınabilir. Biletix’ten bilet alan ziyaretçiler sahne önünde oluşturulan alanda, Avenue içerisindeki restoranlardan rezervasyon yapan müşteriler de bulundukları restoran alanlarından konsere katılım sağlayabilecekt. Biletli müşteriler için kapı açılış saati 17:00.

PAYLAŞ
Önceki HaberBis Sezonu 1 Ekim’de Ozan Doğulu ile açıyor
Sonraki HaberNebil Restaurant Park Oran Ofis’te hizmete girdi
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.