Meşrep’te Serkan Kaya İzdihamı

Yeni mekanıyla kapasitesini iyiden iyiye büyüten Meşrep Plaza, 19 Eylül 2014 Cuma gecesi sezonun ilk konserinde Serkan Kaya’yı ağırladı. Serkan Kaya’nın Ankara’da çok özel bir kitlesi var. Öyleki geçtiğimiz sezon şehir dışından gelerek en çok Ankara’da sahne alan sanatçıların başında geliyordu. Talep çok olunca Serkan Kaya’da neredeyse Ankaralı oldu.

Serkan Kaya’ya duyulan bu sevginin yanına Meşrep Plaza’nın kalitesi ve kapasitesi eklenince mekan tıka basa Ankaralı eğlence severler ile doldu. Serkan Kaya’da en güzel şarkılarını konuklar için söyleyerek muhteşem bir geceye imza attı.

PAYLAŞ
Önceki HaberYüzyüze Konuşmaya Geliyorlar
Sonraki HaberHTC One (M8) Türkiye’de Görücüye Çıktı
AnkaraSosyete.com 2002 yılının Mart ayında yayın hayatına başladı. Internet yayıncılığının emekleme yıllarında hem internet reklamcılığına hem de Ankara gece hayatına damgasını vurdu. 2005 yılında Türkiye'nin 75. 2006 yılında 173. 2008 yılında ise 251. en çok ziyaret edilen sitesi oldu ( kaynak: alexa). 200 000 e yakın Ankaralı'yı fotoğraf karesine sığdıran AnkaraSosyete.com 12 yılda yüzlerce partiye ev sahipliği yaparken milyonlarca ziyaretçiyi de web sitesinde ağırladı. AnkaraSosyete.com ilk günkü heyecanı ile Ankaralılara hizmet vermeye devam etmektedir.