Profesyoneller İçin Son Teknoloji Samsung NX1 Türkiye’de

Samsung Electronics’in kusursuz tasarım, ileri teknoloji ve yenilikçilikte öncü deneyimlerini bir araya getirerek oluşturduğu, benzersiz bir hıza sahip devrimsel nitelikteki fotoğraf makinesi NX1, Türk tüketicileriyle buluşuyor. NX1, üstün görüntü kalitesi ve eşsiz kullanım kolaylığı sağlayan tasarımıyla fotoğraf tutkunları için yeni bir standart yaratarak, dijital SLR makinelere, gerçek bir alternatif oluşturuyor. Samsung NX1’in, Türkiye pazarı için tavsiye edilen gövde satış fiyatı 3.999 TL, gövde + 16-50 mm lens fiyatı ise 6.999 TL olarak belirlendi.

Sınıfının en iyisi 15FPS kesintisiz AF çekim özelliği, 205 Faz Algılama noktalı benzersiz Auto Focus (AF) System III otomatik odaklama sistemi ve 28MP APS-C BSI CMOS Sensor’ü ile NX1’in çok işlevli performansı, en gelenekçi fotoğrafçıların bile (aynasız kameraların kullanım alanları ile ilgili) görüşlerini gözden geçirmelerine neden olacak.

Samsung Electronics Türkiye Dijital Görüntülemeden Sorumlu Satış ve Pazarlama Müdürü Cenk Güler konuyla ilgili olarak; “NX ailesinin son teknoloji ile tasarlanan, yüksek performansıyla göz dolduracak yeni üyesi NX1, Samsung’un fotoğraf alanındaki iddiasının en önemli kanıtlarından biri. NX1, Samsung’un fotoğrafçılık alanında sahip olduğu uzmanlığın zirve noktasını temsil ederken aynı zamanda yepyeni bir fotoğrafçılık döneminin gelişini müjdeliyor. Fotoğrafçılara bulundukları her ortamda inanılmaz kalitede çekim performansı sunan NX1’in Türkiye pazarında da üstün başarılar elde edeceğine dair inancımız tam” dedi.

PAYLAŞ
Önceki HaberAltın Çadır Günleri Forum Ankara’da
Sonraki HaberAriel ve Migros’tan “Çocuk Kıyafeti Bağış Kampanyası”
Kıymet Ruşitler
Çankaya Üniversitesi İşletme (Burslu) bölümünden 2008 yılında şeref öğrencisi olarak mezun oldu. 6 ay Universita Degli Del Molise (Campobasso, İtalya)'de eğitim aldı. 2008 yılından itibaren Ansolon Medya'nın çeşitli birimlerinde görev aldı. 2014 yılının ikicni yarısından itibaren AnkaraSosyete.com un da içinde bulunduğu Ansolon Medya yayınlarının Editörlüğünü yapmaktadır. Kıymet Ruşitler evli ve bir çocuk annesidir.