Özgürlükte Sınır Tanımayanlar Samsung Galaxy Note Edge İçin Bir Araya Geldi

Samsung Electronics, Aralık 2014’te Türkiye’de piyasaya sunduğu Samsung Galaxy ailesinin en çarpıcı üyelerinden biri olan Galaxy Note Edge’in iletişim faaliyetleri kapsamında önemli bir internet projesine imza attı.

Dünya çapında büyük ilgi gören kavisli ekranıyla Samsung Galaxy Note Edge, “Özgürlükte Sınır Tanımayanlar” sloganıyla başlattığı projede Levent Erden, Levent Özçelik, Bahar Korçan ve Serdar Kuzuloğlu’nun sınır tanımayan yaşamlarına konuk oldu.

Proje kapsamında, Samsung Galaxy Note Edge’in türünün tek örneği olan “Kavisli Ekranı”, kullanıcılara devrim niteliğinde bir yenilik sunarak, birçok işlemi daha kolay ve keyifli hale getirmesi ele alındı. Bunun yanı sıra “Edge” ekranı, telefonun kapağı kapalıyken bile sık kullanılan uygulama, uyarı ve işlevlere, başparmağın tek bir hareketiyle hızlı erişim sağlaması üzerinde duruldu.

Levent Erden’in İstanbul tutkusunda, Levent Özçelik’in fotoğrafçılıktaki uzmanlığında, Bahar Korkçan’ın tasarımdaki ustalığında ve Serdar Kuzuloğlu’nun teknolojide nasıl sınır tanımadığını konu edinen kısa filmler, her ünlünün yaşamından kesitleri farklı yönleriyle ekranlara yansıttı. Her ünlünün kendi alanında sınırları nasıl aştığını gözler önüne seren kısa filmlerde, yapılan ilginç tespitler ve renkli anlar izleyicilerle buluştu.