Panora’da Otopark Parası Kafaları karıştırdı

Geçtiğimiz haftaiçi Midpoint’de ki iş toplantım için Panora AVM nin yolunu tuttum. Haftaiçi de olsa Ana girişin bulunduğu yolda neredeyse hiç araba bulunmaması dikkatimi çekti.

Aracımı parkettim hızlı adımlar ile Panora ana kapıya doğru yürümeye başladım, bir anda koştur koştur yanımda bir parkçı belirdi abi burası ücretli otopark dedi. Önce olayı tam anlayamadım, Panora Avm de ücretli Vale servisi verildiğini biliyorum ancak aracımı o bölüme bırakmamıştım , iyi o zaman dedim aracımı bu sefer Kipa’nın önüne bırakıp yemeğe çıktım. Aklımda hep Panora nereden para kazanacağını şaşırmış sorusu var. Yemek bitti aracıma bindim, tam giderken koştur koştur başka bir parkçı yanımda bitti. Yine aynı sözler Abi ücret? Ücret? Yukarda ki  bölüm ücretli diye buraya geldim burası ne alaka ücretli dediğimde konu iyice açıklığa kavuştu.

Hizmetleri ile çığır açan Ankara Büyükşehir Belediyesi yememiş içmemiş Panora Avm nin önünü önce cadde yapmış sonrada ücretli otoparka çevirip özel şahıs veya şirkete vermiş. Amaç nedir gerçekten anlamak çok zor. Ancak siz siz olun Panora’ya gittiğnizde arabanızı Kapalı Otopark a bırakın ücretsiz otopark varken ücret ödemeyin

PAYLAŞ
Önceki HaberBisikletini Seven Decathlon’a
Sonraki HaberAla Meyhane 11 Nisan 2015
Göker Işık
Atılım Üniversitesi Business Administration bölümünden mezun oldu. Profesyonel olarak Buz Hokeyi oynadı ve 13 kez milli formayı giydi. Ansolon Medya çatısı altında AnkaraSosyete.com, Mag Dergisi, Enankara.com, Sportiva ve Pak Spor gibi markaların kuruculuğunu yaptı. 2013 yılında Ansolon Indore Hindistan ofisini açtı. Ansolon'u 1 sene içerisinde Türkiye'nin en büyük iOS geliştiricisi durumuna getirdi. Evli olan Göker IŞIK Eşi ve 4 köpeğiyle birlikte yaşamaktadır.